کلاس های خصوصی

مدت زمان مطالعه این صفحه: 2 دقیقه

🔵 آیا من به تدریس خصوصی زبان نیاز دارم؟

اگر موارد ذیل درباره شما صدق می کند، تدریس خصوصی برای شما مناسب است.

یک. نیاز به یک استاد با دانش بالا دارم تا ایرادات و اشتباهات من را تصحیح کند و اعتماد به نفسم را بالا ببرد.

دو. نیاز به وجود شخصی در کنار خود دارم تا با من مدام مکالمه انجام دهد و در حین مکالمه نکات کلیدی، عبارات و اصطلاحات مفید و مسائل دستوری زبان را با من کار کند.

سه. نیاز به استادی دارم که سطح دقیق دانش زبانی من، چه language و چه skills را پیدا کند و با توجه به نیازی که دارم برای من برنامه ریزی کند نه اینکه صرفا برای همه از یک کتاب یا مجموعه دروس استفاده کند.

چهار. مطلع باشم که دوره های خصوصی هزینه نسبتا بالایی دارند و چشم انداز مالی و زمانی حداقل چند دوره را در ذهن خود ترسیم و آماده باشم که برای رشد فردی و کسب مهارت از طریق آموزش تلاش کرده و آن را یک کار بیهوده تلقی نکنم.


🔵 چه دوره هایی برگزار می شوند؟

این دوره ها به شکل تخصصی برگزار می شوند: 

یک. آمادگی برای ایلتس و تافل - در تمام 4 مهارت کلیدی

دو. مکالمه عمومی و تخصصی (شامل یادگیری مهارت ها، لغات، تلفظ، دستور زبان و... می شود)

سه. منحصرا دستور زبان (گرامر) از مبتدی تا پیشرفته

چهار. ارتقا بیان، تلفظ و اعتماد به نفس در صحبت کردن از طریق کار روی نمایشنامه، سکانس هایی از فیلم و سخنرانی افراد مشهور به زبان انگلیسی به همراه تکنیک Shadowing

پنج. تربیت مدرس زبان انگلیسی برای فارغ التحصیلان زبان انگلیسی و افرادی که سطح بالایی در زبان انگلیسی و علاقه به تدریس دارند.


🔵 چه سطحی داشته باشم برای شروع؟

به جز دوره منحصرا دستور زبان (گرامر) که از مبتدی می شود استارت زد، برای سایر دوره ها اگر متوسط یا بالاتر باشید ایده آل است.


🔵 دوره ها به چه شکل برگزار می شوند؟

در صورت وجود بازه زمانی خالی در برنامه استاد، هر دوره خصوصی به صورت آنلاین - از طریق تماس تصویری در پلتفرم Skype - و در بازه های 20 ساعته برگزار می شود. یعنی هنگام ثبت نام، پس از قبول و هماهنگی شرایط کلاس، شما مبلغ 20 ساعت را می پردازید و دوره شما شروع می شود. معمولا بعد از ثبت نام، هفته ای 2 جلسه و هر جلسه بین 1.5 تا 2 ساعت کلاس خواهید داشت.


🔵 هزینه دوره ها؟

از تاریخ فروردین 1403:

- هزینه هر دوره 20 ساعته خصوصی مبلغ 25 میلیون تومان می باشد.


🔵 چطور شروع کنم و با استاد تماس بگیرم؟


بعد از مطالعه موارد بالا و تصمیم قطعی برای شروع دوره، به منظور انجام هماهنگی های لازم با استاد، در اپلیکیشن اسکایپ Skype (قابل دسترس در ویندوز، مک، اندروید و آی او اس) با استفاده از لینک و آیدی ذیل تماس بگیرید:

https://join.skype.com/invite/pilXJOHGoICo