کلاس های خصوصی

- آیا من به تدریس خصوصی زبان نیاز دارم؟

اگر موارد ذیل درباره شما صدق می کند، تدریس خصوصی برای شما مناسب است.

یک. نیاز به یک استاد با دانش بالا دارم تا ایرادات و اشتباهات من را تصحیح کند و اعتماد به نفسم را بالا ببرد.

دو. نیاز به وجود شخصی در کنار خود دارم تا با من مدام مکالمه انجام دهد و در حین مکالمه نکات کلیدی، عبارات و اصطلاحات مفید و مسائل دستوری زبان را با من کار کند.

سه. نیاز به استادی دارم که سطح دقیق دانش زبانی من، چه language و چه skills را پیدا کند و با توجه به نیازی که دارم برای من برنامه ریزی کند نه اینکه صرفا برای همه از یک کتاب یا مجموعه دروس استفاده کند.

چهار. مطلع باشم که دوره های خصوصی هزینه نسبتا بالایی دارند و چشم انداز مالی و زمانی حداقل چند دوره را از الان در ذهن خود ترسیم و آماده باشم که برای رشد فردی و کسب مهارت از طریق آموزش هزینه کنم و آن را یک کار بیهوده تلقی نکنم.


چه دوره هایی برگزار می شود؟

این دوره ها به شکل تخصصی برگزار می شود: 

یک. آمادگی برای ایلتس و تافل - در مهارت های Speaking و Listening 

دو. مکالمه عمومی و تخصصی (شامل یادگیری مهارت ها، لغات، تلفظ، دستور زبان و... می شود)

سه. منحصرا دستور زبان (گرامر) از مبتدی تا پیشرفته

چهار. ارتقا بیان، تلفظ و اعتماد به نفس در صحبت کردن از طریق کار روی نمایشنامه، سکانس هایی از فیلم و سخنرانی افراد مشهور به زبان انگلیسی به همراه تکنیک Shadowing


چه سطحی داشته باشم برای شروع؟

به جز دوره منحصرا دستور زبان (گرامر) که از مبتدی می شود استارت زد، برای سایر دوره ها اگر متوسط یا بالاتر باشید ایده آل است.


دوره ها به چه شکل برگزار می شوند؟

در صورت وجود بازه زمانی خالی در برنامه استاد، هر دوره خصوصی به صورت آنلاین (از طریق تماس تصویری پلتفرم Skype یا Zoom) و در بازه های 20 ساعته برگزار می شود. یعنی هنگام ثبت نام، پس از قبول و هماهنگی شرایط کلاس، شما مبلغ 20 ساعت را می پردازید و دوره شما شروع می شود. معمولا بعد از ثبت نام، هفته ای 2 جلسه و هر جلسه بین 1.5 تا 2 ساعت کلاس خواهید داشت.


هزینه دوره ها؟

در حال حاضر، هزینه هر دوره 20 ساعته خصوصی برای زبان آموزان ساکن ایران، مبلغ 10 میلیون تومان است که اگر اهل پادکست باشید و چهار اپیزود آخر را خلاصه کنید 500 هزار تومان و اگر دانشجو هم باشید 500 هزار تومان دیگر نیز تخفیف می گیرید.